okey plus oyna

Çanak Okey Kuralları Nelerdir?

Boş zamanların değerlendirilmesi manasında hem akıllı telefonlara yüklenen oyunlar hem de bilgisayar üzerinden oynanan oyunlar günden güne artmaktadır. Nitekim ki bunlardan en çok rağbet göreni ise okey oyundur. Okey oyunları arasında en popüler olarak herkesin tercih ettiği okey plus oyna sitesidir. Firmanın sitesinden çanak okey kuralları nelerdir? başlıklı yazıyı da okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Sitede online olarak okey oyununu oynamak oldukça kolay olmakla birlikte tek yapmanız gereken sadece siteye giriş yapmanızdır.

Okey Plus Nasıl Oynanır?

Tek yapmanız gereken siteye online olarak giriş yapmaktır. Firmanın sitesinde okey oynanmak bedava olmakla birlikte oyun arkadaşlarınızla birlikte dostluk, arkadaşlıkta geliştirebilir, seviyeli bir şekilde oyununuzu oynamanın keyfini çıkartma imkanı bulabilirsiniz. Çanak okey kuralları nelerdir? 4 renkten oluşan rakam ve sayıları sırası ile dizmek gerekmektedir. 1 den 13′ e kadar olan rakam ve sayıları büyükten küçüğe veya küçükten büyüğe doğru sıralamak ya da aynı rakam ve sayılardan oluşan taşları farklı renklerle yan yana dizmek oyunun temel kuralları arasında yer alır. Oyun başlarken elinizin düzgün olması da oyunun ilerleyen gidişatını etkileyecek faktörler arasında yer almaktadır.

Firmanın sayfasına giriş yaptıktan sonra isterseniz üye olarak isterseniz de üye olmadan oyun oynayabilir. İstediğiniz boş masaya giriş yaparak oyununuzu başlatabilirsiniz. Gün içerisinde ve tüm saatlerde online olarak kişiden oluşan takım arkadaşlarınızla canlı canlı oyununun keyfini çıkarmanın eğlencesini sürdürebilirsiniz. Sitenin okey tutkunlarına sunduğu bir güzellikte kendi etrafınızdaki arkadaşlarınızı da oyuna davet ederek onlarla oyun oynamanın heyecanını yaşayabilirsiniz.

Okey Plus Başlıkları Nelerdir?

Okey tutkunlarına çeşitli özellikler yer almaktadır. Bunların başında 101 okey, canlı okey, eşli okey, normal okey ve online okeydir.Okey oynamanın çokta fazla kuralları yoktur peki Çanak okey kuralları nelerdir? firma okey kuralı olarakeğlencenin tavan yaptığı oyunu asla terk etmeyeceğiniz bir oyun anı yaşayacağınızın garantisini vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Okey Plus Sitesi