okey plus oyna

Okey oyunu boş zamanlarda yada arkadaş ortamlarında oynanan keyifli bir oyundur. Okey oyna ile gece gündüz oyuna girilebilir ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Keyifli olduğu kadar da stratejik bir oyundur. Kişinin düşünce becerisini geliştiren bir el oyunudur. Firmamızın geliştirdiği sitede okey oynamak isterseniz öncelikle üye olmanız gerekir. Daha sonra istediğiniz zaman giriş yaparak ücretsiz okey oynayabilirsiniz.

Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Okey taşları 106 taştan oluşan bir oyun seti ile oynanır. Taşlar 4 değişik renkte olup 1’den 13’e kadar sayılar bulunmaktadır. Her sayıdan 8 taş bulunur. Okeyde önemli olan okey taşıdır. Oyunda okey taşı gelen kişi şanlı kişi olup oyunu kazanma olasılığı fazladır. Sitede otomatik olarak açılan pencerede kişinin önüne taşlar açılır. Okey oyna sitesinde oyuncular için her türlü kolaylık sağlanmaktadır. Puanlama otomatik olarak yapılmaktadır. Oyun süresini oyuncuların eli belirlemektedir. Oyunda sırası gelen kişi oynamazsa diğer kişi oynayamaz. Taşlar belirli bir kurala göre dizilip okey diyerek oyun bitirilir. Sitemizde sürekli oynarsanız oyun odasına dahil edilirsiniz. Belirli bir kural dahilinde oynanan bir oyundur. Ayrıca sitemizin kendi belirlediği oyun kuralları vardır. Her oyuncu bu kurala uymak zorundadır.

Siteye Nasıl Üye Olunur?

Okey oynamak dikkat gerektiren bir oyundur. Sanal ortamda en çok oynanan oyunlardan birtanesidir. Ayrıca okey oynanan sitenin güvenilir olması önemlidir. Öncelikle yapmanız gereken sitemize üye olarak okey oyna seçeneğini seçip kendi yaş grubunuz da oyuna dahil olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kendinize bir şifre belirleyip günün her saatinde girip okey oynayabilirsiniz. Sitemize düzenli olarak giriş yapıldığı takdirde üye olma hakkına sahip olursunuz. Saygınlık işimizin bir parçasıdır. Sitemize giriş yapan kişilerin içinde bu geçerlidir. Sizde sitemizde okey oynayarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Okey Plus Sitesi